Szkoła marzeń?
Zawód z przyszłością?
Z nami jest to możliwe!

Kształcenie branżowe pozwala zdobyć kwalifikacje zawodowe umożliwiające zatrudnienie na rynku pracy, na którym w wielu dziedzinach brakuje fachowców. Nie zamyka jednak możliwości dalszej edukacji i rozwoju.

Szkoła zawodowa jest nie tylko miejscem nauki i przygotowania do przyszłej pracy, ale służy także rozwijaniu pasji i zainteresowań.
Dowiedz się więcej

Szkoła marzeń? Zawód z przyszłością? Z nami jest to możliwe!

Kształcenie branżowe nie zamyka możliwości dalszej edukacji, jednocześnie pozwala zdobyć kwalifikacje zawodowe umożliwiające zatrudnienie na rynku, na którym w wielu branżach brakuje fachowców.

Szkoła zawodowa jest nie tylko miejscem nauki i przygotowania do przyszłej pracy, ale służy także rozwijaniu pasji i zainteresowań.
Dowiedz się więcej

Aktualności

UWAGA!!! KONKURS NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ W JĘZYKU ANGIELSKIM „Easter Card”

Konkurs „ Easter Card” skierowany jest do uczniów Technikum Zawodowego oraz Branżowej Szkoły I Stopnia. […]

Podsumowanie akcji - RCEZ w zbiórce elektrośmieci.

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie przystąpiło do projektu „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Celem […]

23 lutego Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją

23 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją. Ustanowiony został on w 2001 roku […]

Zobacz wszystkie aktualności

Nasze kierunki kształcenia

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie jest największą w powiecie lubartowskim szkołą ponadpodstawową kształcącą w zawodach szkolnictwa branżowego.
Celem kształcenia w RCEZ w Lubartowie jest przygotowanie uczących się do wykonywania pracy zawodowej i aktywnego funkcjonowania na zmieniającym się rynku pracy oraz nabycia dodatkowych uprawnień zawodowych w zakresie wybranych zawodów.

W RCEZ kształcimy na wysokim poziomie w dwóch zawodach o szczególnym znaczeniu dla rozwoju państwa: technik elektronik i technik mechanik.

Współpracują z nami

  • WSEI-Lublin-logo
    umcs
  • logo VoiceTech
constructionarrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram