RCEZ z prestiżową nagrodą w Projekcie Certyfikacji Szkół WSEI!

Opublikowane 22.04.2023
Autor Dominika Gdula
Galeria:
  • Rok szkolny 2023-2024

  •  

  •  

  • Kronika szkoły

  • W dniu 21 kwietnia br. w auli Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie odbyła się uroczysta gala, podsumowująca Projekt Certyfikacji Szkół. Projekt organizowany jest od 2013 r. i skierowany jest do szkół ponadpodstawowych województwa lubelskiego. Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie bierze po raz trzeci udział w tym przedsięwzięciu. Celem Projektu jest budowanie wizerunku certyfikowanych szkół jako szkół nowoczesnych, innowacyjnych, przedsiębiorczych, dbających o relacje międzyludzkie i losy swoich absolwentów.
    W edycji 2022r. RCEZ uzyskało dwa tytuły Uczeń - lider innowacji: tytuł otrzymała Karolina Bartkowicz- za całokształt działań podejmowanych w obszarze ekologii i Innowacyjny Dyrektor otrzymała pani Dorota Bułgajewska-Muzyka- dyrektor szkoły. W tegorocznej edycji 2023 szkoła zdobyła 1 miejsce w kategorii Innowacyjna Inicjatywa za realizację Projektu pt: Kreatywny Wolontariat RCEZ. Dla całej społeczności szkolnej jest to wyjątkowe wyróżnienie, które jest efektem pracy Szkolnego Koła Wolontariatu i jego opiekunów- pani Moniki Smolarz, pana Jacka Bednarskiego i p.Daniela Kisiewicza. Prestiżową nagroda jest zwieńczeniem wszystkich działań wolontariuszy realizowanych we współpracy z uczniami, nauczycielami, rodzicami, pracownikami i dyrekcją szkoły.

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram