RCEZ laureatem Konkursu Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej "Projekt Szkoła"

Opublikowane 01.12.2022
Autor Elżbieta Mizio
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Z ogromną przyjemnością informujemy, że Nasza Szkoła wygrała w konkursie pn. „PROJEKT: SZKOŁA!", zorganizowanym przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, a który prowadzony był w naszej szkole w ramach akcji edukacyjnej „Lekcja o Funduszach Europejskich VII".

  Tematem przewodnim tegorocznej edycji Lekcji był rozwój lokalny. Uczniowie dowiedzieli się jak realnie mogą wpływać na zmiany w swoich miejscowościach. Poznali także zagadnienia związane z Funduszami Europejskimi oraz możliwościami ich wykorzystania. Dowiedzieli się również o dedykowanym Polsce Wschodniej wsparciu na lata 2021-2027 – programie Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej.

  Nagrodą dla szkoły jest monitor interaktywny (w zestawie z głośnikami i uchwytem do mocowania) o wartości 8500,00 zł brutto) oraz nagroda dla Zwycięzcy (nauczyciel przedmiotów ekonomicznych p. Justyna Włosek) w postaci tabletu o wartości 700 zł brutto i dyplom.

  Bardzo cieszymy się ze zwycięstwa, dziękujemy p. Justynie Włosek za zaangażowanie w przeprowadzenie zajęć i opracowanie projektu „Wiedza pierwszym stopniem do sukcesu. Własna firma - jak sprawić aby strach miał mniejsze oczy.” STRONA KONKURSU

  Więcej o projekcie prowadzonym w naszej szkole przeczytacie TUTAJ

  projekt
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram