Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Opublikowane 26.06.2020
Autor Ilona Puła
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Dnia 26 czerwca 2020 roku Uczniowie i Słuchacze Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie kończą rok szkolny 2019/2020. Tego dnia świadectwa ukończenia szkoły otrzymują uczniowie klas trzecich Branżowej Szkoły I Stopnia nr 1, stając się absolwentami naszej szkoły.

  Gratulujemy Wam, Drodzy Uczniowie i Słuchacze, odniesionych sukcesów, wyników w nauce, osiągnięć sportowych oraz zdobytej wiedzy i umiejętności. Dziękujemy za wykazanie się odpowiedzialnością, sumiennością i zaangażowaniem w pracę z nauczycielami i wychowawcami. Szczególne słowa uznania i gratulacje kierujemy do absolwentów Branżowej Szkoły I Stopnia nr 1. Życzymy Wam wytrwałości i wiary we własne możliwości oraz realizacji planów i marzeń. Wierzymy, że w mądry i dojrzały sposób wykorzystacie zdobytą w szkole wiedzę i umiejętności. Wszystkim uczniom życzymy także sukcesów na trwających jeszcze egzaminach potwierdzających kwalifikacje zawodowe.

  Słowa podziękowania kierujemy także do Rodziców, którzy wykazywali się zrozumieniem, wspomagali nauczycieli w pracy, otaczali młodzież opieką i troską. Życzymy Państwu wiele satysfakcji i dumy z osiągnięć dzieci, które dzięki Wam mogą realizować swoje marzenia.

  Dziękujemy także wszystkim Nauczycielom i Wychowawcom za troskę i wsparcie okazywane uczniom oraz za trud przekazywania wiedzy. Dzięki Wam uczniowie i absolwenci mogli nie tylko zdobywać wiedzę, ale także rozwijać swoje różnorodne zainteresowania i pasje.

  Drodzy Uczniowie, teraz czekają Was zasłużone wakacje. Dziękując Wam za całoroczną pracę i wysiłek oraz wspólnie spędzony czas życzymy słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji.

  Dyrekcja Szkoły

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram