Stypendia Starosty dla uczniów RCEZ

Opublikowane 13.09.2019
Autor Ilona Puła
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W dniu 11 września 2019 roku w Sali Rycerskiej Starostwa Powiatowego w Lubartowie odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Starosty Lubartowskiego za osiągnięcia w dziedzinie nauki w drugim semestrze roku szkolnego 2018/2019. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie zarówno Technikum Zawodowego, jak i Branżowej Szkoły I stopnia nr 1. Nagrodzeni uczniowie to:

  1. Barbara Abramik
  2. Małgorzata Abramik
  3. Karolina Bartkowicz
  4. Bartosz Bodzak
  5. Mateusz Czeladka
  6. Weronika Czeladka
  7. Anna Dawidziuk
  8. Katarzyna Dudek
  9. Alicja Gozdal
  10. Oliwia Karczmarz
  11. Izabela Kulesza
  12. Alicja Kwasek
  13. Beata Osuch
  14. Magdalena Podleśna
  15. Dominika Sławińska
  16. Milena Wlazły

  Stypendia są nagrodą dla uczniów uzdolnionych, którzy uzyskują wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki, kultury, sztuki i sportu. Mamy nadzieję, że zmotywują one uczniów do pogłębiania swojej wiedzy, osiągania coraz lepszych wyników w nauce i sukcesów w konkursach i olimpiadach, a także rozwijania własnych zainteresowań.

  Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy zostali docenieni za trud i zaangażowanie, jakie włożyli w naukę i działania na rzecz społeczności szkolnej. Życzymy także powodzenia w kolejnym semestrze.

  Zdjęcia w galerii udostępnione dzięki uprzejmości pana Krzysztofa Onyszko.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram