Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców 2019/2020

Opublikowane 02.01.2020
Autor Ilona Puła
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W dniu 18.12.2019 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców.

  Do zawodów dziewcząt zgłosiło się dwie drużyny Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie i gospodarz turnieju Zespół Szkół nr 2 w Lubartowie. Nasza szkołę reprezentowały: Szczęch Karolina 2TEK, Bartkowicz Karolina 2TEK, Barszcz Sylwia 2TEK, Preihs Oliwia 1TEK, Kuźmicz Katarzyna 1TEK, Jankowska Karolina 1W, Wadowska Agnieszka 1W, Żeleźnik Wioleta, Och Klaudia 2TH  i Gałązka Sandra 2TH .

  Serdeczne podziękowania dla dziewcząt za godne reprezentowanie oraz promowanie naszej szkoły.

  W zawodach brało udział sześć drużyn chłopców: RCEZ w Lubartowie, II LO w Lubartowie, ZS w Ostrowie Lubelskim, SU w Lubartowie, ZS w Kocku i  ZS nr 2 w Lubartowie. Naszą szkołę reprezentowali: Kozieł Konrad 3TB, Sowa Maksymilian 4TH, Czeladka Mateusz 4TEK, Kosik Radosław 4TEK, Gliniak Daniel 3Z, Kwiatkowski Krystian 4TB, Zdunek Bartosz 4TB, Komarek Błażej 1TBb i Gawryluk Kacper 1W.

  W losowaniu przydzielono numery startowe i ustalono system rozgrywek w dwóch grupach. Nasz drużyna wylosowała Zespół Szkól w Kocku i Szkołę Umiejętności z Lubartowa i obydwa mecze wygrała awansując  do półfinału. W półfinale pokonała kolejna drużynę, ale w finale po zaciętym meczu przegrała z gospodarzem turnieju i zajęła 2 miejsce.

  Zawody odbyły się w miłej sportowej atmosferze. Naszej drużynie dziękujemy za sportowa postawę fair play i godne reprezentowanie szkoły.

  Tomasz Usow

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram