Konkurs Wiedzy o Szkole i Regionie X Edycja - wyniki

Opublikowane 19.05.2020
Autor Ilona Puła
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W dniu 12 maja 2020r. został rozstrzygnięty organizowany po raz dziesiąty w naszej szkole Konkurs Wiedzy o Szkole i Regionie. W kategorii klas Technikum Zawodowego zwyciężyła Monika Tołubińska z klasy 1 THEkb kształcącej w zawodzie technik ekonomista po gimnazjum, a w kategorii klas Branżowej Szkoły I Stopnia nr 1 - Joanna Szczygieł z klasy 1 z.

  Jak co roku Konkurs nawiązywał do historii naszej szkoły, dziejów Lubartowa i okolic oraz czasów współczesnych, a także znanych postaci z historii i literatury związanych z naszym regionem.

  W pierwszym etapie Konkursu wzięło udział 28 uczniów z pierwszych klas Technikum Zawodowego kształcących w zawodzie technik budownictwa, technik ekonomista, technik handlowiec oraz uczniowie z pierwszych klas Branżowej Szkoły I Stopnia nr 1. Do II etapu zakwalifikowało się 10 uczniów z technikum oraz 4 uczniów z klas szkoły branżowej. Spośród nich zostali wyłonieni zwycięzcy w kategorii poszczególnych szkół.

  Jest wiele miejsc wartych poznania, związanych z historią, jak i dniem dzisiejszym Lubartowa i okolic.Nasza szkoła z ponad 90-letnią historią również stanowi jej część. Ale ciągle też jest coś nowego do odkrycia. Warto je poznawać, bo tu żyjemy, tu jest nasza mała ojczyzna…

  Anna Krzych

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram