Akcja ,,Świąteczna Niespodzianka”

Opublikowane 09.12.2019
Autor Ilona Puła
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Nie od dziś wiadomo, że prezenty, choćby najskromniejsze podarunki, stanowią odzwierciedlenie naszych najskrytszych marzeń. Radość dzielenia się z drugim człowiekiem tym, czego inni nie mają, najdrobniejszy gest, uśmiech sprawiają, że świat może stać się choć trochę lepszy.

  Tegoroczna zbiórka prezentów w Akcji pt: "Świąteczna niespodzianka" przeznaczona była dla dzieci i młodzieży z Ośrodka Opiekuńczo - Wychowawczego w Kijanach. Charytatywna zbiórka uruchomiła wśród społeczności szkolnej pokłady empatii i życzliwości. Dzięki pomocy uczniów i nauczycieli, wsparciu finansowym Radnych z Rady Miasta Lubartów udało się zebrać podarunki dla 26 podopiecznych z placówki w Kijanach.

  W dniu 7 grudnia,  nasi szkolni wolontariusze Kaja Wysokińska, Anita Wach, Oliwia Dadej z klasy 2TH, Anna Dawidziuk z klasy 4TB oraz Jakub Włodek i Jakub Karusik z klasy 3TM wraz z opiekunami odwiedzili dzieci i młodzież osobiście wręczając świąteczne prezenty. Spotkanie miało bardzo radosny i wzruszający charakter. Dzieci przyjęły naszych uczniów bardzo ciepło. Spotkanie przebiegało w przyjaznej atmosferze, przy wspólnym śpiewaniu, na ciekawych rozmowach i zabawie z najmłodszymi.

  Wszystkim osobom, które włączyły się w naszą Akcję serdecznie dziękujemy!

  Organizatorzy akcji

  Dorota Bułgajewska- Muzyka
  Magdalena Kukla-Krzyżanowska
  Jacek Bednarski

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram