Agnieszka Wójtowicz wyróżniona w konkursie informatycznym

Opublikowane 11.02.2020
Autor Ilona Puła
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W dniu 7 lutego 2020 roku uczniowie: Agnieszka Wójtowicz z klasy 1THEka i Cezary Bujak z klasy 2 TM wzięli udział w drugim etapie XVI Regionalnego Konkursu Informatycznego "Dzień Bezpiecznego Komputera". Agnieszka Wójtowicz otrzymała wyróżnienie w kategorii technikum.

  Konkurs odbył się w siedzibie organizatora w Zespole Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół ponadpodstawowych województwa lubelskiego. Uczestnicy rozwiązywali test z zakresu informatyki. Podczas konkursu przedstawiciele policji i straży miejskiej, Urzędu Miasta Lublin, Polskiego Towarzystwa Informatycznego oddział Lublin, firmy Microsoft Polska, Politechniki Lubelskiej i Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie wygłosili wykłady tematyczne z zakresu bezpieczeństwa sieciowego oraz bezpiecznego korzystania z aplikacji mobilnych.

  Konkurs organizowany jest w ramach obchodów Światowego Dnia Bezpiecznego Internetu - Safer Internet Day przez Zespół Szkół Energetycznych w Lublinie przy współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli pod honorowym patronatem Kuratora Oświaty w Lublinie, Prezydenta Miasta Lublin, Polskiego Towarzystwa Informatycznego i Microsoft Polska.

  Gratulujemy naszym uczniom!

  opiekun szkolny konkursu
  Ilona Puła

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram