I etap - "Łamigłówki matematyczne"

Opublikowane 29.11.2011
Autor Ilona Puła
Galeria:
  • Rok szkolny 2021-2022

  •  

  • Galerie

  •  

  • Kronika szkoły

  • „Łamigłówki matematyczne”

    Dnia 25 listopada 2011 roku w naszej szkole odbył się pierwszy etap konkursu „Łamigłówki matematyczne”. W konkursie wzięło udział

    27 dwuosobowych drużyn z klas pierwszych technikum i zasadniczej szkoły zawodowej. Uczniowie mogli zdobyć maksymalnie 40 punktów.

    Uczestnicy konkursu uzyskali następujące wyniki:

    Lp.

    Imię i nazwisko

    Klasa

    Liczba punktów

    1.

    Emil Hunek i Maciej Józwik

    1TB

    30 pkt

    2.

    Kamil Patrzylas i Marcin Zieliński

    1TB

    30 pkt

    3.

    Patryk Biały i Kamil Wasil

    1TE

    22 pkt

    4.

    Jędrzej Barszczyk i Łukasz Zarzycki

    1TE

    22 pkt

    5.

    Marek Gruba i Damian Czeladka

    1TB

    21 pkt

    6.

    Jakub Woźniak i Iwona Michalak

    1TEk

    19 pkt

    7.

    Sebastian Wysokiński i Emilia Kozieł

    1TEk

    17 pkt

    8.

    Paweł Lalak i Mateusz Urban

    1TM

    17 pkt

    9.

    Przemysław Marzęda i Dawid Chłopaś

    1TE

    16 pkt

    10.

    Jarosław Bronisz i Jakub Grabowski

    1TE

    15 pkt

    11.

    Katarzyna Bilińska i Monika Wawruch

    1S

    14 pkt

    12.

    Grzegorz Kowalski i Przemysław Małyska

    1TM

    14 pkt

    13.

    Jakub Bronisz i Adrian Chlebiej

    1TM

    14 pkt

    14.

    Rafał Kusyk i Dawid Sidor

    1TB

    13 pkt

    15.

    Katarzyna Radomska i Angelika Mitura

    1TEk

    13 pkt

    16.

    Damian Wojtunik i Marta Sajdłowska

    1TEk

    13 pkt

    17.

    Karolina Woźniak i Katarzyna Żmuda

    1TEk

    12 pkt

    18.

    Krzysztof Wasil i Michał Zamojski

    1TM

    12 pkt

    19.

    Karol Moryc i Robert Węgrzyn

    1TE

    12 pkt

    20.

    Bartłomiej Kozyra i Dawid Bodzak

    1T

    12 pkt

    21.

    Anna Podstawka i Martyna Wiejak

    1TEk

    11 pkt

    22.

    Łukasz Mitura i Dominik Sagan

    1TB

    09 pkt

    23.

    Łukasz Małyska i Tomek Szysiak

    1TB

    09 pkt

    24.

    Karol Jankowski i Łukasz Grądek

    1TB

    09 pkt

    25.

    Jarosław Wróbel i Konrad Kula

    1TE

    06 pkt

    26.

    Bartłomiej Mitura

    1TE

    04 pkt

    27.

    Sebastian Stawski i Bartłomiej Baranowski

    1T

    01 pkt

    Do II etapu konkursu zakwalifikowało się 6 drużyn z najlepszymi wynikami.

    Organizatorzy dziękują wszystkim uczniom za udział w konkursie.

    Organizatorzy:

    Katarzyna Marciniak i Barbara Zalewska

    Galeria>>

    „Łamigłówki matematyczne”

    Dnia 25 listopada 2011 roku w naszej szkole odbył się pierwszy etap konkursu „Łamigłówki matematyczne”. W konkursie wzięło udział

    27 dwuosobowych drużyn z klas pierwszych technikum i zasadniczej szkoły zawodowej. Uczniowie mogli zdobyć maksymalnie 40 punktów.

    Uczestnicy konkursu uzyskali następujące wyniki:

    1. Emil Hunek i Maciej Józwik klasa 1TB 30 pkt

    2. Kamil Patrzylas i Marcin Zieliński klasa 1TB 30 pkt

    3. Patryk Biały i Kamil Wasil klasa 1TE 22 pkt

    4. Jędrzej Barszczyk i Łukasz Zarzycki klasa 1TE 22 pkt

    5. Marek Gruba i Damian Czeladka klasa 1TB 21 pkt

    6. Jakub Woźniak i Iwona Michalak klasa 1TEk 19 pkt

    7. Sebastian Wysokiński i Emilia Kozieł klasa 1TEk 17 pkt

    8. Paweł Lalak i Mateusz Urban klasa 1TM 17 pkt

    9. Przemysław Marzęda i Dawid Chłopaś klasa 1TE 16 pkt

    10. Jarosław Bronisz i Jakub Grabowski klasa 1TE 15 pkt

    11. Katarzyna Bilińska i Monika Wawruch klasa 1S 14 pkt

    12. Grzegorz Kowalski i Przemysław Małyska klasa 1TM 14 pkt

    13. Jakub Bronisz i Adrian Chlebiej klasa 1TM 14 pkt

    14. Rafał Kusyk i Dawid Sidor klasa 1TB 13 pkt

    15. Katarzyna Radomska i Angelika Mitura klasa 1TEk 13 pkt

    16. Damian Wojtunik i Marta Sajdłowska klasa 1TEk 13 pkt

    17. Karolina Woźniak i Katarzyna Żmuda klasa 1TEk 12 pkt

    18. Krzysztof Wasil i Michał Zamojski klasa 1TM 12 pkt

    19. Karol Moryc i Robert Węgrzyn klasa 1TE 12 pkt

    20. Bartłomiej Kozyra i Dawid Bodzak klasa 1T 12 pkt

    21. Anna Podstawka i Martyna Wiejak klasa 1TEk 11 pkt

    22. Łukasz Mitura i Dominik Sagan klasa 1TB 09 pkt

    23. Łukasz Małyska i Tomek Szysiak klasa 1TB 09 pkt

    24. Karol Jankowski i Łukasz Grądek klasa 1TB 09 pkt

    25. Jarosław Wróbel i Konrad Kula klasa 1TE 06 pkt

    26. Bartłomiej Mitura klasa 1TE 04 pkt

    27. Sebastian Stawski i Bartłomiej Baranowski klasa 1T 01 pkt

    Do II etapu konkursu zakwalifikowało się 6 drużyn z najlepszymi wynikami.

    Organizatorzy dziękują wszystkim uczniom za udział w konkursie.

    Organizatorzy:

    Katarzyna Marciniak i Barbara Zalewska

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram