XX Regionalny Konkurs Informatyczny „Dzień Bezpiecznego Komputera” – etap szkolny

Opublikowane 11.01.2024
Autor Ilona Puła
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W dniu 11 stycznia 2024 roku odbył się pierwszy etap XX Regionalnego Konkursu Informatycznego "Dzień Bezpiecznego Komputera”. Nasza szkoła po raz kolejny w nim uczestniczy. W etapie szkolnym wzięło udział 15 uczniów z klas Technikum Zawodowego. Udało się wyłonić 3 laureatów: Kacper Witek kl. 2TEk oraz Kamil Oleszczuk i Mikołaj Rak z kl. 1TE. Uczniowie wezmą udział w etapie regionalnym, który odbędzie się w Lublinie w dniu 16.02.2024 r. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, gratulujemy laureatom.

  XX Regionalny Konkurs Informatyczny „Dzień Bezpiecznego Komputera” organizowany jest w ramach obchodów Światowego Dnia Bezpiecznego Internetu - Safer Internet Day. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie przy współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie.

  szkolni opiekunowie konkursu
  Urszula Martyniuk i Ilona Puła

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram