Turniej siatkarski

Opublikowane 08.11.2023
Autor Elżbieta Mizio
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • 8. listopada 2023r. drużyna Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie uczestniczyła w towarzyskim Turnieju Piłki Siatkowej, którego organizatorem był UKS TOP przy Zespole Szkół nr 2.
  W zawodach brało udział sześć zespołów chłopców z lubartowskich szkół ponadpodstawowych. Gospodarzy reprezentowały trzy drużyny: UKS TOP, I LO, ZSZ oraz II Liceum Ogólnokształcące, Szkoła Umiejętności i RCEZ.
  Nasza reprezentacja wywalczyła III miejsce i zagrała w składzie: Jakub Augustyniak, Patryk Bąk, Bartosz Czerski, Kacper Bieniek, Hubert Listosz, Patryk Tomasiak, Jakub Śwircz, Kacper Walkiewicz, Bartosz Woliński, Patryk Wysok – wszyscy z klasy piątej Technikum Elektronicznego i Mechanicznego.
  Rywalizacja przebiegała w dobrej sportowej atmosferze i z poszanowaniem zasad fair play. Mecze obfitowały w ciekawe akcje, a zawodnicy grali na wysokim poziomie prezentując swoje specjalne umiejętności i zdolności.
  Dziękujemy sportowcom za włożony wysiłek i zaangażowanie podczas rozgrywek turniejowych i mamy nadzieję, że przyniosły one satysfakcję i zadowolenie.

  Opiekun: Eliza Gradzińska
  nauczyciel wychowania fizycznego

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram