Test Coopera

Opublikowane 28.09.2023
Autor Elżbieta Mizio
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W ramach XXIX Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2023 młodzież Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie przebiegła Test Coopera. Turniej organizowany jest przez Krajową Federację Sportu dla Wszystkich przy współpracy MOSiR Lubartów.

  Udział w Teście Coopera może przyczynić się do promocji zdrowego stylu życia oraz zachęcić młodzież do podejmowania regularnej aktywności fizycznej. Dodatkowo, taka inicjatywa wpisuje się idealnie w hasło tegorocznego turnieju „Żyjmy zdrowo na sportowo", umacniając ducha współzawodnictwa i integracji wśród uczniów.

  Szkołę reprezentowała liczna grupa chłopców i dziewcząt z roczników od 2005r. do 2009r. W sumie wystartowało 40 osób. Wszyscy biegający otrzymali imienne Certyfikaty ukończenia testu Coopera z wpisanym rokiem urodzenia i pokonanym dystansem. Gratulujemy!

  Najlepsi zawodnicy wezmą udział w nadchodzących zawodach rangi powiatowej –  drużynowych i indywidualnych biegach przełajowych.

  Młodzieżą opiekowali się nauczyciele wychowania fizycznego: Marzena Lech, Eliza Gradzińska i Grzegorz Gradziński.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram