Szkolny etap 48 Olimpiady Języka Angielskiego w RCEZ

Opublikowane 23.10.2023
Autor Elżbieta Mizio
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Dnia 20.10.2023 r. uczniowie RCEZ mieli okazję zmierzyć się z zadaniami niespotykanymi na co dzień na lekcjach języka angielskiego, ponieważ po raz kolejny w naszej szkole miała miejsce pierwsza część Olimpiady Języka Angielskiego organizowana przez Wyższą Szkołę Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego. Zadania wymagały od uczniów wyjścia poza standardowe schematy myślenia o gramatyce i leksyce i niewątpliwie zmotywowały do pogłębiania wiedzy z zakresu kultury, literatury i sztuki powiązanej z angielszczyzną. Celem Olimpiady było pogłębienie wiedzy, sprawdzenie swoich umiejętności, ale przede wszystkim wzbudzenie inicjatywy i chęci nauki języka angielskiego.
  Wszystkim biorącym udział w tym wydarzeniu należy pogratulować chęci i zapału do pracy nad własnymi umiejętnościami. Czekając na wyniki trzymamy kciuki za uczestników i życzymy przejścia do kolejnego etapu!
  Szkolny etap olimpiady został zorganizowany przez nauczycieli j. angielskiego, Michała Siwka oraz Dorotę Mazur.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram