RCEZ w Lubartowie na III miejscu w biegach przełajowych w Leszkowicach

Opublikowane 05.10.2023
Autor Dominika Gdula
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W ostatni piątek września, w Leszkowicach, reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w drużynowych biegach przełajowych. Impreza ta była inauguracją cyklu rozgrywek organizowanych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Lubartowie pod nazwą Licealiada 2023/2024 a zarazem była okazją do podsumowania zawodów z poprzedniego roku szkolnego 2022/2023.


  Po podliczeniu punktów za udział i zajęte miejsca we wszystkich konkurencjach, w których rywalizowały szkoły ponadpodstawowe, Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie zajęło 3. miejsce na podium.


  Podobnie drużyna biegaczy przełajowych zajęła 3. miejsce w pierwszych zawodach rozegranych w tym roku szkolnym. Skład zespołu: Maciej Sikora 2m, Wojciech Furtak 2TB, Filip Maliszewski 2TB, Krystian Skubisz 2TE, Aleksander Trąbka 2TE, Wojciech Zalewski 2TE, Filip Drabik 2TM.


  Dziękujemy wszystkim uczniom, w tym absolwentom, którzy reprezentowali szkołę w zawodach w zeszłym roku szkolnym i przyczynili się do zdobycia okazałego pucharu a pierwszoklasistów zapraszamy do ujawnienia swoich talentów i do reprezentowania RCEZ na zawodach powiatowych, rejonowych a może i
  wojewódzkich w sezonie 2023/2024.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram