Bal Studniówkowy w RCEZ 2024!

Opublikowane 06.02.2024
Autor Dominika Gdula
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Sto dni przed maturą, zgodnie z tradycją, uczniowie szkoły średniej spotykają się na wielkim balu, zwanym studniówką. Jest to jeden z najbardziej uroczystych wieczorów w życiu każdego ucznia i wydarzenie, które pamięta się przez całe życie.

  Bal tegorocznych maturzystów, który odbył się 3 lutego 2024 roku w Zajeździe Sosnowe Uroczysko, stał się okazją do zabawy uczniów Technikum Zawodowego Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie.

  Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem Pani Dyrektor Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej Doroty Bułgajewskiej - Muzyki, która nie kryjąc dumy, życzyła wszystkim maturzystom, aby radość tego dnia towarzyszyła im także w dniach, w których to przystąpią do egzaminu dojrzałości.

  Wicestarosta Lubartowski, Pan Jacek Pożarowszczyk,  pogratulował uczniom wyboru szkoły, podkreślając, że uzyskują oni przygotowanie zawodowe, które w dzisiejszych czasach ma wielką wartość.

  Następnie, w imieniu Rodziców Wiceprzewodnicząca Rady Rodziców, Pani Grażyna Paśnik, w słowach pełnych wzruszenia życzyła wszystkim wielu sukcesów i niezapomnianej zabawy do białego rana.

  Uczniowie w swoim wystąpieniu podziękowali Dyrekcji Szkoły: Pani Dyrektor Dorocie Bugajewskiej – Muzyce, Paniom Wicedyrektor - Elizie Gajownik, Magdalenie Guz, Elżbiecie Mizio oraz kierownikowi Centrum Kształcenia Praktycznego Panu Jarosławowi Lemieszkowi za stworzenie warunków do zdobywania wiedzy, życzliwość i troskę. Wychowawcom prowadzący uroczystość podziękowali za opiekę przez lata edukacji w szkole, motywację i mądre rady. Dyrekcja Szkoły oraz wychowawczynie: pani Katarzyna Malczewska, pani Edyta Konior i pani Marzena Nowak otrzymali od uczniów symboliczne wiązanki kwiatów. Uczniowie złożyli również podziękowania Rodzicom za trud wychowania, miłość i uśmiech, podkreślając, że to dzięki ich zaangażowaniu mają możliwość uczestniczyć w tym niepowtarzalnym balu. Następnie klasy w towarzystwie swoich wychowawczyń zaprezentowały układy taneczne do tradycyjnego poloneza, które zostały przygotowane pod opieką nauczycielek wychowania fizycznego: pani Doroty Sułek i pani Klaudyny Turzańskiej.  Swój układ przedstawiły kolejno klasy Technikum Zawodowego kształcącego w zawodach: technik ekonomista, technik handlowiec, technik budownictwa oraz technik elektronik i technik mechanik.

   Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa, która trwała do białego rana! Mamy nadzieję, że ten wyjątkowy czas stanie się częścią najpiękniejszych wspomnień, a dobry nastrój studniówkowy udzieli się naszym maturzystom podczas egzaminów maturalnych.

  Autor zdjęć: Studio FF

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram