Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Opublikowane 24.06.2023
Autor Elżbieta Mizio
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Społeczność szkolna Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie
  23 czerwca 2023 roku zgromadziła się na placu szkolnym, aby uczcić zakończenie roku i rozpocząć długo oczekiwane, zasłużone wakacje.
  Uroczystość ta jest okazją, aby uczcić całoroczną pracę, wyróżnić najlepszych uczniów i podziękować pedagogom za trud włożony w kształtowanie umysłów i charakterów młodego pokolenia.
  Pani Dyrektor Dorota Bułgajewska- Muzyka podziękowała wszystkim za zaangażowanie w tegoroczne działania i pogratulowała wszelkich sukcesów. Życzyła również udanych i bezpiecznych wakacji.
  Kierownik Wydziału Oświaty i Sportu Pan Krzysztof Karczmarz pogratulował przede wszystkim absolwentom Branżowej Szkoły I stopnia, a wszystkim innym życzył dożo odpoczynku i wytchnienia przed kolejnymi wyzwaniami.

  Wakacyjny nastrój udzielił się już chyba każdemu, więc przyłączając się do życzeń naszej Dyrekcji, przybyłych gości i prowadzących uroczystość, Gabrieli Szabelskiej i Aleksandra Tobery, życzymy udanych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.


  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram