Wyróżnienie dla Kacpra Biegaja w konkursie informatycznym

Opublikowane 10.02.2023
Autor Ilona Puła
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Uczeń klasy 3TE Kacper Biegaj został wyróżniony w etapie regionalnym XIX Regionalnego Konkursu Informatycznego „Dzień Bezpiecznego Komputera”.

  W dniu 10 lutego 2023 r. uczniowie: Kacper Granat kl. 3TB, Patryk Góźdź i Kacper Biegaj z klasy 3TE reprezentowali Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie w drugim etapie XIX Regionalnego Konkursu Informatycznego „Dzień Bezpiecznego Komputera”.

  Konkurs organizowany jest w ramach Światowego Dnia Bezpiecznego Internetu przez Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli pod honorowym patronatem Kuratora Oświaty w Lublinie, Prezydenta Miasta Lublin, Polskiego Towarzystwa Informatycznego i Fundacji VCC.

  Uczniowie uczestniczyli w etapie regionalnym konkursu rozwiązując test wiedzy oraz w konferencji podsumowującej. Wysłuchali wykładów tematycznych z zakresu cyberbezpieczeństwa, zagrożeń i przestępstw w Internecie oraz o potrzebie i zasadach certyfikowania umiejętności komputerowych.

  Gratulujemy Kacprowi wyróżnienia w konkursie. Dziękujemy uczestnikom za reprezentowanie szkoły i życzymy wielu sukcesów.

  Zapraszamy społeczność szkolną do udziału w prelekcjach i warsztatach informatycznych Check IT organizowanych przez Wydział Strategii i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Lublin, we współpracy z uczelniami, kołami naukowymi oraz specjalistami z branży IT, w ramach inicjatywy Lubelska Wyżyna IT.

  Ilona Puła
  Urszula Martyniuk

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram