Wyniki etapu szkolnego XIX Regionalnego Konkursu Informatycznego

Opublikowane 12.01.2023
Autor Ilona Puła
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W dniu 12.01.2023 w naszej szkole odbył się etap szkolny XIX Regionalnego Konkursu Informatycznego „Dzień Bezpiecznego Komputera”. Konkurs jest organizowany przez Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Celami konkursu są: rozwijanie wiedzy informatycznej wśród młodzieży szkolnej, promowanie zasad bezpieczeństwa komputerowego, kształtowanie świadomego i mądrego użytkownika multimediów, promowanie wiedzy na temat komputerów, Internetu i związanych z nimi zagrożeń, informowanie o możliwościach wsparcia ze strony organizacji zajmujących się zwalczaniem nielegalnych treści w Internecie, stworzenie uczniom możliwości sprawdzenia własnej wiedzy i umiejętności.

  W etapie szkolnym konkursu wzięli udział uczniowie klas Technikum Zawodowego. Do etapu regionalnego zakwalifikowali się uczniowie: Kacper Granat kl. 3TB, Patryk Góźdź i Kacper Biegaj kl. 3TE.

  Etap regionalny odbędzie się w dniu 10 lutego 2023 roku w siedzibie organizatora tj. Zespole Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie.

  Dziękujemy uczniom za udział w etapie szkolnym. Gratulujemy laureatom i życzymy powodzenia w etapie regionalnym.

  Opiekunowie szkolni konkursu
  Ilona Puła
  Urszula Martyniuk

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram