Wycieczka w ramach projektu pt. "TECHNIKA AKADEMICKIE JAKO DEPARTAMENTY PROMOCJI NAUKI W OTOCZENIU SPOŁECZNO-BIZNESOWYM".

Opublikowane 12.12.2022
Autor Dominika Gdula
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Już po raz drugi 8 grudnia br. uczniowie RCEZ w Lubartowie z klasy drugiej technikum mechanicznego pod opieką Jarosława Lemieszka i Wojciecha Janeczka uczestniczyli w wycieczce w ramach projektu pt. "TECHNIKA AKADEMICKIE JAKO DEPARTAMENTY PROMOCJI NAUKI W OTOCZENIU SPOŁECZNO-BIZNESOWYM". Tym razem wycieczka odbyła się do zakładu produkcyjnego Polcomm w Chlewiskach.
  Firma Polcomm jest niezależnym, dynamicznie rozwijającym się producentem narzędzi skrawających. Dostarcza ona innowacyjne i kompleksowe rozwiązania znajdujące zastosowanie w wiodących gałęziach przemysłu. Zaawansowane technologicznie narzędzia do obróbki drewna i metalu Polcomm od lat cieszą
  się uznaniem specjalistów wielu branż w Polsce i Europie. Możliwości produkcyjne zakładu, nowoczesny park maszynowy i rozwiązania systemowe stawiają firmę na pozycji wiarygodnego partnera dla najbardziej wymagających odbiorców. Uczestnicy wycieczki wysłuchali ciekawy wykład nt. historii powstania firmy i obsługiwanych przez nią branż oraz świadczonych przez zakład usług. Kolejnym punktem wycieczki, było zwiedzanie zaplecza produkcyjno-usługowego firmy, czyli oddziału wytwarzającego płytki wieloostrzowe oraz oddziału w którym produkuje się narzędzia skrawające. Uczniowie z dużym zainteresowaniem zwiedzali obiekty firmy w których przypatrywali się jak wyglądają zaawansowane linie produkcyjne narzędzi i nowoczesne, zaawansowane technologicznie maszyny. Na zakończenie wycieczki, aby utrwalić miłą i ciekawą przygodę związaną z pobytem w firmie Polcomm, wykonane zostało wspólne pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników wycieczki.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram