Wizyta uczniów z RCEZ na Lubelskiej Akademii WSEI

Opublikowane 06.03.2023
Autor Elżbieta Mizio
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W dniu 3 marca 2023 roku uczniowie Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej z klas 2 TEk, 3 TEk i 3 TM pod opieką swoich wychowawców Agnieszki Włosek, Justyny Włosek i Barbary Zalewskiej wzięli udział w dniach otwartych Lubelskiej Akademii WSEI.
  Spotkanie rozpoczął rektor dr hab. Mirosław Jarosz. Prof. Akademii WSEI, który powitał młodzież oraz krótko przedstawił historię uczelni. Następnie dziekani wydziałów Nauk o Człowieku, Administracji i Nauk Społecznych oraz Transportu i Informatyki, zaprezentowali najważniejsze informacje o kierunkach i możliwościach kształcenia się na Akademii.
  W ramach dni otwartych eksperci z uczelni przygotowali wiele ciekawych zajęć warsztatowych. Nasi uczniowie wzięli udział w mini warsztatach: „Jak inwestować na giełdzie i nie stracić”, „Jak zarabiać bezpiecznie w internecie? (TikTok, YT, Instagram)” oraz „Osobowość na studiach i w pracy. Planowanie kariery z sercem i rozumem”.
  Na zakończenie naszej wizyty w murach Akademii WSEI uczniowie uczestniczyli w Laboratorium Kryminalistycznym, podczas którego dowiedzieli się o narzędziach i metodach wykorzystywanych w pracy technika kryminalistyki.
  Wizyta na Akademii WSEI była dla uczniów intersująca, dostarczyła im dużo emocji i wrażeń oraz refleksji dotyczących dalszego kształcenia.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram