Uczniowie RCEZ z technikum ekonomicznego i rachunkowości na spotkaniu z prezesem Związku Banków Polskich

Opublikowane 22.09.2022
Autor Elżbieta Mizio
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W czwartek 22 września 2022r. uczniowie z technikum ekonomicznego i technikum rachunkowości z Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie spotkali się w formule online z Krzysztofem Pietraszkiewicz, polskim bankowcem, ekonomistą i prezesem Związku Banków Polskich. Prowadzący zajęcia to absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na Wydziale Nauk Przyrodniczych oraz Studiów Podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Bankowość.
  Zajęcia odbyły się w ramach Projektu BAKCYL. Podczas spotkania EduAkcja – oszczędzanie i inwestowanie prowadzący poruszył aktualne tematy związane z oszczędzaniem, inwestowaniem a także rynkami finansowymi i kapitałowymi.
  Poruszone były również zagadnienia związane z ochroną środowiska oraz wykorzystaniem komputerów i pójściem w kierunku robotyzacji. W ostatnich latach w tym kierunku dzieje się ogromny postęp. Praca tych urządzeń jest dokładniejsza – mówił podczas zajęć Krzysztof Pietraszkiewicz.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram