Siatkówka plażowa –Mistrzostwa Powiatu – Licealiada 2022/2023

Opublikowane 31.05.2023
Autor Dominika Gdula
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • 30 maja 2023r. na obiektach sportowych Zespołu Szkół w Kocku rozegrano Mistrzostwa Powiatu w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców.

  Do rywalizacji przystąpiło po trzy drużyny w obu kategoriach. Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie reprezentowali: dziewczęta – Patrycja Mitura i Gabriela Tutkaj z klasy 3TEk oraz chłopcy – Karol Karczmarz z klasy 1TM i Bartosz Sobijanek - tegoroczny absolwent Technikum Zawodowego (elektronik).

  Organizatorom i siatkarzom sprzyjały bardzo dobre warunki pogodowe, choć powiewy wiatru utrudniały precyzyjne przebicia piłki. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów do 15 punktów, ewentualny trzeci set do 11 punktów.

  Dziękujemy drużynom za reprezentowanie szkoły oraz wysiłek i trud włożony w sportową rywalizację. Szczególne podziękowania kierujemy do Bartosza Sobijanka za reprezentowanie szkoły przez 4 lata w zawodach sportowych w siatkówkę, siatkówkę plażową, piłkę ręczną i w badmintonie. Życzymy dalszego rozwijania pasji sportowych i sukcesów.

  Grzegorz Gradziński

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram