Mistrzostwo i wicemistrzostwo dla uczniów RCEZ w III Indywidualnych Mistrzostwach Lubartowa Dzieci, Młodzieży i Dorosłych w Badmintonie.

Opublikowane 25.10.2022
Autor Dominika Gdula
  • Rok szkolny 2023-2024

•

•

• Kronika szkoły

• Święto Badmintona w Lubartowie to impreza sportowa, która jest rozgrywana przez dwa dni.
    23.10.2022- niedziela, odbył się Turniej w kategorii OPEN do którego zgłosiło się trzech
    uczniów naszej szkoły: Bocheński Tomasz 3TB, Kosior Bartosz 2TM i Redmerski Wiktor
    1TB. W klasyfikacji końcowej uczniowie zajęli w kolejności miejsca III, V i IX.
    W poniedziałek natomiast 24.10.2022 w Turnieju tylko dla młodzieży szkolnej naszą szkołę
    reprezentowało pięciu uczniów: Sobijanek Bartosz i Cybul Bartłomiej - 4TEMb, Wielgos
    Wojciech - 2TB, Kosior Bartosz – 2TM i Redmerski Wiktor 1 TB. Zawodnicy zostali
    podzieleni na dwie grupy po czterech zawodników. W grupach mecze rozgrywane były
    systemem ,, każdy z każdym”. Po zaciętych meczach grupowych, w meczu finałowym
    spotkali się Kosior Bartosz i Wielgos Wojciech. Zwycięzcą spotkania został Kosior Bartosz
    zdobywając tytuł mistrzowski,
    wicemistrzem został Wojtek Wielgos. Pozostali uczniowie
    zajęli : Redmerski Wiktor miejsce VI, Cybul Bartłomiej miejsce XI, Sobijanek Bartosz
    miejsce XII. Kolejnym punktem rywalizacji badmintonistów będą rozgrywki w ramach
    Licealiady, które odbędą się 09.11.2022.