Mikołajkowe Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej

Opublikowane 09.12.2022
Autor Elżbieta Mizio
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Mikołajkowe Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców rozegrano w świątecznej i gorącej atmosferze. Do turnieju zgłosiło się aż 29 reprezentacji klas Technikum Zawodowego i Branżowej Szkoły I stopnia nr1: 7 drużyn dziewczęcych oraz 12 zespołów w kategorii chłopcy grupa młodsza i 10 zespołów w kategorii chłopcy grupa starsza.
  Rywalizacji towarzyszyły niezwykłe emocje i zaciekłość sportowa. Każda drużyna grała na wysokim poziomie a zawodnicy dawali z siebie wszystko.
  Klasyfikacja końcowa wyglądała następująco: w kategorii dziewcząt: I miejsce klasa 4THEkb, II miejsce 3TEk, III miejsce 3TH. W kategorii chłopcy młodsi: I miejsce klasa 2t, II miejsce 1TM , III miejsce 1m. Chłopcy starsi: I miejsce klasa 4TBb, II miejsce 4TEMbm, III miejsce 4TEMam.
  Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom za uczestnictwo w turnieju, postawę fair play na boisku i poszanowanie przeciwnika. Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji już za rok!

  Nauczyciele wychowania fizycznego.


  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram