8. Sokołek Klaudia kl. 2b
    9. Szczęch Natalia kl. 2TEk
    10. Walkowiak Gabriela kl. 2b
    11. Wnuk Magdalena kl. 2b

Mecze rozrywane były systemem „każdy z każdym”. W pierwszym starciu nasza drużyna walczyła o wygraną z dziewczętami z II LO w Lubartowie. Po zaciętym pojedynku mecz niestety zakończył się dla nas przegraną 1:3. Strzelcem bramki w tym starciu była Anna Skomorowska.
    W kolejnej rozgrywce naszym przeciwnikiem były dziewczęta z Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie. Drużyna RCEZ stanęła na wysokości zadania i od pierwszych minut meczu miała znaczącą przewagę nad rywalkami. Do przerwy nasze dziewczęta prowadziły 3:0, a wszystkie bramki zdobyła Karolina Osior. Ostatecznie, dzięki kolejnej bramce Karoliny Osior, wygrały 4:0.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram