Czytelniczy Konkurs Walentynkowy

Opublikowane 15.02.2023
Autor Ilona Puła
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W dniu 14 lutego 2023 roku w czytelni biblioteki odbył się Czytelniczy Konkurs Walentynkowy organizowany cyklicznie przez Bibliotekę Szkolną i Samorząd Uczniowski.

  Wydarzenie otworzyła Wicedyrektor szkoły - Pani Magdalena Guz. W tym roku do konkursu przystąpiło 8 drużyn 2-osobowych, które rywalizowały w 5 konkurencjach. Do zadań konkursowych należało: 

  1. Rozwiązanie testu czytelniczego

  2. Miłosne kalambury

  3. Konkurencja filmowa

  4. Konkurencja muzyczna

  5. Napisanie wiersza o tematyce miłosnej

  Rozwiązując test należało wykazać się znajomością lektur szkolnych i poezji o tematyce miłosnej. Uczestnicy odczytali swoje autorskie wiersze wykazując się również talentem aktorskim. W imprezie wzięło udział 16 uczniów z klas technikum oraz 2 przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, którzy pomagali w organizacji konkursu. 
  Na zwycięzców czekał bon na dużą pizzę w restauracji Da Vinci w Lubartowie. Za drugie miejsce przewidziane były nagrody książkowe. Pozostali uczestnicy otrzymali słodkie upominki. 

  I miejsce - Szymon Tomasiewicz i Łukasz Buczyński z klasy 3 TEK

  II miejsce - Bartosz Sobijanek i Marceli Lipiński z klasy 4 TEMb

  Tego dnia członkowie Samorządu Uczniowskiego roznosili również kartki walentynkowe, które zostały zebrane w ramach poczty walentynkowej. Urocze kartki i miłosne życzenia trafiły do swoich adresatów przynosząc wszystkim wiele radości i uśmiechu.

  Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy na kolejne Walentynki za rok. 

  Nad całością wydarzenia czuwały organizatorki imprezy: Justyna Atanasow, Ilona Puła i Agnieszka Rycek oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Karolina Cybul i Kacper Wasak.

  Wiersze walentynkowe napisane przez uczniów w ramach Czytelniczego Konkursu Walentynkowego >>pdf>>

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram