Akcja „Jak nie czytam, jak czytam” przy Pałacu Sanguszków

Opublikowane 07.06.2023
Autor Ilona Puła
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W dniu 7 czerwca uczniowie naszej szkoły z klas 1TEk, 1TB i 4TEMa wzięli udział w akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. Pomysłodawcą i organizatorem akcji jest redakcja czasopisma „Biblioteka w Szkole”, natomiast organizatorem lokalnym akcji na terenie naszego miasta jest Powiatowa Biblioteka Publiczna we współpracy z RCEZ i ZS nr 2. Udział w tegorocznej edycji akcji wzięły także przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 1.
  Pani Ariadna Ewa Zalewska Dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lubartowie powitała wszystkich czytelników i przypomniała, że celem ogólnopolskiej akcji jest budowanie pozytywnego wizerunku czytania oraz promowanie czytelnictwa wśród społeczności lokalnej. Uczestnicy spotkania o godzinie 10.00 rozpoczęli wspólne czytanie. Każdy z uczestników czytał wybraną przez siebie książkę, nie zabrakło także rozmów na temat literatury. Polecamy czytanie książek jako najprostszą i najprzyjemniejszą formę spędzania czasu wolnego, szczególnie w okresie wakacji i mamy nadzieję, że spotkamy się, w większym gronie, w przyszłym roku.

  Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w akcji i zapraszamy za rok.

  Część zdjęć udostępniona przez Starostwo Powiatowe w Lubartowie.

  Opiekunowie uczniów:
  Ilona Puła
  Joanna Lipska
  Joanna Wojciechewicz

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram