Agata Żurawska w etapie finałowym Olimpiady Języka Angielskiego z Elementami Technicznymi dla szkół średnich!

Opublikowane 05.04.2023
Autor Elżbieta Mizio
  • Rok szkolny 2023-2024

  •  

  •  

  • Kronika szkoły

  • Z wielką radością informujemy, że decyzją Komitetu Organizacyjnego IV edycji Olimpiady Języka Angielskiego z Elementami Technicznymi dla szkół średnich uczennica klasy 4 THEKb Agata Żurawska została zakwalifikowana do etapu finałowego Olimpiady, który odbędzie się 21 kwietnia 2023 w Łodzi. W pierwszym, szkolnym etapie konkursu wzięło udział 23 uczniów naszej szkoły z Technikum Zawodowego oraz Branżowej Szkoły I stopnia. Rozwiązywali oni test o wysokim stopniu trudności sprawdzający rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego oraz znajomość środków leksykalno-gramatycznych. W etapie szkolnym w całym kraju wzięło udział 1382 uczniów ze szkół średnich, z czego do etapu finałowego zakwalifikowali się ci, którzy otrzymali minimum 59 punktów z 70 możliwych do zdobycia. W Łodzi rywalizować będzie 126 osób z całej Polski. Trzymamy kciuki za naszą Agatę!
    Szkolnym Opiekunem Olimpiady jest pani Monika Magoń, która prowadzi również zajęcia indywidualne dla ucznia zdolnego, w których uczestniczy Agata, natomiast nauczycielem języka angielskiego uczennicy jest pan Michał Siwek.

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram