Warsztaty świąteczne w RCEZ

Opublikowane 14.12.2021
Autor Elżbieta Mizio
Kategorie: //
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W dniach od 1-10 grudnia 2021 roku w Bibliotece Szkolnej odbywały się warsztaty świąteczne pt. „Świeć gwiazdeczko mała świeć”, w których udział wzięły uczennice klasy II TH. Dziewczyny pracowały pod czujnym okiem opiekunek-nauczycielek: pani psycholog Anety Podświadek oraz pani bibliotekarki Justyny Atanasow. Spotkania odbywały się regularnie przez 3 dni w tygodniu: poniedziałki, środy, piątki w godz. 11:30- 13:00.

  Był to wyjątkowy czas przy dźwięku kolęd, który pozwolił nam poczuć atmosferę zbliżających się świąt. Na naszych warsztatach powstały przepiękne stroiki świąteczne. Do dyspozycji uczestników przygotowane były naturalne materiały oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy, materiały plastyczne i dekoracyjne, a także na bieżąco fachowy instruktaż i pomoc nauczycieli. Efekty pracy uczennic jeszcze przed przerwą świąteczną powędrują do instytucji współpracujących ze szkołą.

  Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy inwencji twórczej!

  Zapraszamy za rok!

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram