Warsztaty świąteczne „Świeć gwiazdeczko mała świeć”

Opublikowane 22.11.2021
Autor Elżbieta Mizio
Kategorie: //
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły na Warsztaty Świąteczne pt. „Świeć gwiazdeczko mała świeć”, które będą miały miejsce w dniach 29.11-20.12.2021 r. w Bibliotece Szkolnej. Spotkania będą odbywać się w 3 dni w tygodniu : poniedziałki, środy, piątki w godz. 11:30- 13:00.

  Na naszych warsztatach powstaną pachnące świętami piękne dekoracje bożonarodzeniowe: stroiki i kartki świąteczne. Przygotuj się z nami na ten najbardziej magiczny okres w roku! Zrób samodzielnie piękne ozdoby świąteczne pod czujnym okiem nauczycieli. Zrobione przez Was dekoracje zaniesiemy do współpracujących z naszą szkołą ważnych instytucji podczas świątecznej wizyty okazjonalnej. Do dyspozycji uczestników przygotowane będą naturalne materiały oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy, materiały plastyczne i dekoracyjne, a także na bieżąco fachowy instruktaż i pomoc nauczycieli.

  Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenia do dnia 26.11.2021 w Bibliotece Szkolnej. Serdecznie zapraszamy!

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram