Reprezentacje RCEZ na zawodach powiatowych w tenisie stołowym

Opublikowane 01.12.2021
Autor Agnieszka Sachar
Kategorie: //
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Dnia 30.11.2021r. w ramach Licealiady odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. W zawodach wzięły udział reprezentacje trzech szkół ponadpodstawowych powiatu lubartowskiego: Zespół Szkół Nr2 w Lubartowie - opiekun Beata Sajda, II Liceum Ogólnokształcące Lubartów - opiekun Małgorzata Czarniecka i Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej - opiekun Marzena Lech.

  Naszą szkołę reprezentowali chłopcy: Tomasz Muzyka i Igor Górzyński – obaj z klasy 4TB, Hubert Grzyb z klasy 3TBa, Krystian Kubera z klasy3TEMb i dziewczęta: Julia Dunda z klasy 3THEa oraz Agata Dębek i Natalia Szczęch obie z klasy 1TEk. Mecze i spotkania rozgrywano do trzech wygranych setów. Obie nasze reprezentacje ostatecznie zajęły trzecie miejsce. Należy jednak zaznaczyć, że żaden z naszych reprezentantów i reprezentantek nie jest czynnym zawodnikiem klubowym.

  Oczywiście wszystkim dziękujemy za reprezentowanie szkoły, życząc sukcesów w przyszłym roku szkolnym.

  Opiekun Marzena Lech

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram