I miejsce Klaudii Kęski w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”

Opublikowane 20.06.2022
Autor Ilona Puła
Kategorie: //
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Uroczystość podsumowania XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni” odbyła się w dniu 20 czerwca 2022 roku w  Sali Konferencyjnej IPN Oddział w Lublinie. Wręczone zostały dyplomy i nagrody laureatom i wyróżnionym. Uczestnicy spotkania obejrzeli wybrane filmy i prezentacje multimedialne oraz prace plastyczne autorstwa laureatów konkursu. W konkursie wzięło udział ponad 1400 prac uczniów z całej Polski. „Jury doceniło prace, których opis, narracja lub obraz były nienaganne merytorycznie i zgodne z prawdą historyczną. Szczególnie wyróżniane są prace, których autorzy starali się przedstawić historię Żołnierzy Wyklętych lub epizodu z tej historii w sposób nieszablonowy, ciekawy i niepowtarzalny.”

  Praca Klaudii pt: „Zapora i jego żołnierze” zajęła I miejsce w kategorii prac plastycznych wśród uczniów szkół ponadpodstawowych w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”. Opiekunem pracy była Pani Dyrektor Dorota Bułgajewska-Muzyka.

  Serdecznie gratulujemy Klaudii, życzymy udanych wakacji i czekamy na kolejne sukcesy w przyszłym roku szkolnym.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram