Idziemy z pomocą Migrantom - na granicy polsko-białoruskiej

Opublikowane 12.10.2021
Autor Jacek Bednarski
Kategorie:
Galeria:
  • Rok szkolny 2023-2024

  •  

  •  

  • Kronika szkoły

  • Przypomnijmy sytuacja na granicy polsko – białoruskiej jest określana jako kryzys humanitarny. Do strefy przygranicznej trafiają osoby potrzebujące natychmiastowej pomocy, często w stanie skrajnego wychłodzenia i wygłodzenia. W związku z powyższym postanowiliśmy wesprzeć własną pracą zbiórkę najpilniej potrzebnych środków.

    Dlatego dzisiaj udaliśmy się do Okręgowego Oddziału PCK w Lublinie przy ul. Bursaki 17, gdzie przez kilka godzin segregowaliśmy i pakowaliśmy w paczki przeznaczone dla migrantów przebywających na granicy z Białorusią. Szykowaliśmy paczki dla małych i dużych, mężczyzn i kobiet, potrzeby są ogromne dlatego bardzo gorąco zachęcamy Was wszystkich, do dalszej zbiórki potrzebnej odzieży artykułów higienicznych oraz żywności długoterminowej. My wracamy do magazynów już w przyszłym tygodniu by wesprzeć pracowników PCK. Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc Daniel i Jacek Szkolne Koło Wolontariatu.

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram