Powiatowy Konkurs „Wyjątkowe jednostki – autorytety” – uroczysta gala.

Opublikowane 20.05.2022
Autor Dominika Gdula
Galeria:
  • Rok szkolny 2021-2022

  •  

  • Galerie

  •  

  • Kronika szkoły

  • Dnia 20.05.2022 r. w Sali Rycerskiej Starostwa Powiatowego w Lubartowie odbyła się uroczysta gala rozdania nagród laureatom Powiatowego Konkursu „Wyjątkowe jednostki – autorytety”. Konkurs – kolejny rok - objęła Honorowym Patronatem pani Ewa Zybała – Starosta Lubartowski. Należy przypomnieć, że organizatorem konkursu jest Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie, a tegoroczna - ósma - edycja poświęcona była Patriotom godnym naśladowania.
    Należy zauważyć, że uroczystość zaszczycili swoją obecnością: pan Michał Rola reprezentujący Starostwo Lubartowskie, pani Dorota Bułgajewska – Muzyka – Dyrektor RCEZ, Wicedyrektorzy RCEZ - pani Magdalena Guz, pani Elżbieta Mizio.
    Trzeba zaznaczyć, że gali towarzyszyły serdeczne gratulacje kierowane pod adresem laureatów i podziękowania dla opiekunów nagodzonych uczniów. Warto w tym momencie wspomnieć, że zebrani podczas uroczystości mieli okazję wysłuchać recitalu przygotowanego przez uczniów klas trzecich Technikum Zawodowego RCEZ (śpiew – Natalia Piątek, Rozalia Zieleńczuk; gra na pianinie cyfrowym – Karol Borzęcki), a także mogli obejrzeć wystawę prac plastycznych przygotowanych przez uczestników konkursu.
    Na zakończenie Prowadzący galę (Patryk Panek i Kacper Wasak) zaprosili na kolejną - IX edycję Powiatowego Konkursu „Wyjątkowe jednostki – autorytety” w przyszłym roku szkolnym.

    Przypominamy, że Komisja konkursowa (Przewodnicząca - Magdalena Guz-wicedyrektor RCEZ, członkowie: Ilona Puła - nauczyciel bibliotekarz, Joanna Lipska - nauczyciel języka polskiego, Beata Józefaciuk – nauczyciel plastyki) przyznała nagrody:
    w pionie szkół podstawowych
    Kategoria plastyczna:
    I miejsce – Amelia Cybul, opiekun pani Elżbieta Krakowiak, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Woli Skromowskiej
    II miejsce – Amelia Siwek, opiekun pani Elżbieta Krakowiak, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Woli Skromowskiej
    III miejsce – Gabriela Ostrysz, opiekun pani Elżbieta Krakowiak, Szkoła Podstawowa w Kocku
    Wyróżnienie – Ewelina Żelazek, opiekun pani Elżbieta Krakowiak, Szkoła Podstawowa w Kocku
    Kategoria multimedialna:
    I miejsce – Roksana Przytocka, opiekun pani Elżbieta Sawuła, Szkoła Podstawowa w Kaznowie
    Kategoria literacka:
    I miejsce – Diana Mieśnik, opiekun pani Justyna Wereszczyńska, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie
    w pionie szkół ponadpodstawowych
    Kategoria plastyczna:
    I miejsce - Klaudia Kęska, opiekun pani Justyna Włosek, RCEZ w Lubartowie
    II miejsce – Amelia Derecka, opiekun pani Beata Józefaciuk, Zespół Szkół Nr 2 im. Ks. K. Sanguszki w Lubartowie
    III miejsce – Martyna Lal, opiekun pani Beata Józefaciuk, Zespół Szkół Nr 2 im. Ks. K. Sanguszki w Lubartowie
    Kategoria multimedialna:
    I miejsce – Patryk Wasilewski
    , opiekun pani Monika Kaper, Zespół Szkół Nr 2 im. Ks. K. Sanguszki w Lubartowie
    II miejsce – Patrycja Laskowska, opiekun pani Monika Kaper, Zespół Szkół Nr 2 im. Ks. K. Sanguszki w Lubartowie
    III miejsce – Klaudia Szumiec, opiekun pani Elżbieta Puszkarska, Zespół Szkół Nr 2 im. Ks. K. Sanguszki w Lubartowie
    Wyróżnienia:
    Kaja Lato, opiekun pani Monika Kaper, Zespół Szkół Nr 2 im. Ks. K. Sanguszki w Lubartowie

    Opracowały: Edyta Konior, Iwona Mocior

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram