Uczennica RCEZ w finale konkursu o prawie pracy i bhp.

Opublikowane 05.05.2022
Autor Elżbieta Mizio
Kategorie:
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W dniu 28 kwietnia 2022 roku w warszawskim Centrum Nauki Kopernik odbył się finał ogólnopolskiego konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp „Poznaj swoje prawa w pracy”. Nasze województwo reprezentowała Monika Tołubińska, uczennica klasy 3 THEk, która w etapie regionalnym była najlepsza w województwie. Konkurs przebiegał pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki. W finale brało udział 48 uczestników z całej Polski, którzy udzielali odpowiedzi na 50 pytań zamkniętych zarówno jednokrotnego, jak i wielokrotnego wyboru o podwyższonym poziomie trudności.
  Organizatorzy gratulowali uczestnikom finału bardzo dużej wiedzy na temat praw i obowiązków wynikających z prawa pracy oraz problemów i zagrożeń występujących w środowisku pracy.

  Oczekując na ogłoszenie wyników uczniowie mieli możliwość obejrzenia pokazu „Jesteśmy kosmitami”, podczas którego zapoznali się z problematyką poszukiwania życia we Wszechświecie.

  Monika wykazała się dużą wiedzą i pomimo tego, że nie udało się stanąć na podium, to wiedza i doświadczenie, które zdobyła podczas przygotowań do konkursu na pewno zaowocują w przyszłości kolejnymi sukcesami. Dziękujemy za zaangażowanie, trud przygotowań oraz godne reprezentowanie szkoły.

  Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

  Justyna Włosek  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram