Konkurs Wiedzy o Szkole z wykorzystaniem kodów QR

Opublikowane 26.04.2022
Autor Elżbieta Mizio
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej do udziału w Konkursie Wiedzy o Szkole organizowanym w ramach Dnia Nowych Technologii w Edukacji 2022, który odbędzie się w piątek 29 kwietnia 2022 roku. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczniów RCEZ. Uczniowie pracują w 2 osobowych zespołach, wyposażonych w urządzenie z czytnikiem QR.

  Przebieg konkursu:
  Etap I – odnalezienie i odczytanie 10 zakodowanych pytań o szkole (kody rozmieszczone będą w miejscach dostępnych dla wszystkich uczniów np. na korytarzach szkolnych, gazetkach ściennych w budynku szkoły lub na warsztatach. Kody nie będą rozmieszczone w salach szkolnych, gabinetach, pokoju nauczycielskim,
  Etap II – zapisanie odpowiedzi na pytania na kartce,
  Etap III – złożenie podpisanej kartki z odpowiedziami w bibliotece szkolnej.

  Komisja konkursowa oceni poprawność odpowiedzi. W przypadku uzyskania przez uczestników identycznej liczby punktów, będzie brany pod uwagę czas udzielenia odpowiedzi.
  Konkurs odbędzie się w godzinach 11.35 – 13.25
  Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej szkoły. Zwycięskie zespoły otrzymają dyplomy oraz drobne upominki rzeczowe.

  Zespół przedmiotów ekonomicznych.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram