Klaudia Kęska zwyciężczynią etapu powiatowego konkursu „Stop pożarom lasów”

Opublikowane 04.11.2021
Autor Ilona Puła
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Klaudia Kęska- uczennica Technikum Zawodowego kształcącego w zawodzie technik ekonomista zajęła I miejsce w etapie powiatowym konkursu plastycznego "Stop pożarom lasów". Jej zwycięska praca została zakwalifikowana do II etapu – wojewódzkiego i będzie reprezentowała nasz powiat. Klaudia oprócz dyplomu otrzymała upominki, które posłużą jej w realizacji swojej pasji.

  Organizatorami konkursu są Lubelski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie wraz z komendantami miejskimi i powiatowymi PSP woj. lubelskiego, a także Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

  Celem konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z przebywaniem w lasach i zwrócenie uwagi na problematykę zapobiegania pożarom oraz podniesienie świadomości mieszkańców na temat wartości przyrodniczej obszarów leśnych. Zadanie konkursowe w I kategorii polegało na przygotowaniu plakatu promującego akcję „Stop pożarom lasów” w formacie A3.

  Serdecznie gratulujemy Klaudii sukcesu i trzymamy kciuki !!!

  Katarzyna Malczewska

  Konkurs Stop pożarom lasów
  Konkurs Stop pożarom lasów
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram