ETAP POWIATOWY VIII REGIONALNEJ OLIMPIADY WIEDZY O ZDROWIU PSYCHICZNYM

Opublikowane 16.11.2021
Autor Agnieszka Sachar
Kategorie:
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W dniu 16.11.2021r. w Starostwie Powiatowym w Lubartowie zwycięzcy etapu szkolnego wzięli udział w drugim etapie VIII Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym dla uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu Powiatu Lubartowskiego.  Wśród osiemnastoosobowej grupy uczestników naszą szkołę reprezentowali: Klaudia Białek, Mateusz Cienkusz i Sylwia Król z klas trzecich Technikum Zawodowego.

  Głównym celem Olimpiady było  poszerzenie wiedzy w zakresie szeroko pojętego zdrowia psychicznego, realizacja celów Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego oraz opracowanych na jego bazie programów powiatowych. Test składający się z 25 pytań okazał się dla uczestników konkursowych zmagań dość trudnym zadaniem. Zarówno uczniowie, jak i opiekunowie  ocenili zakres  zagadnień jako wysoki.

  Członek Zarządu Powiatu Pan Jarosław Budka  w swoim wystąpieniu odniósł się do tematyki z zakresu zdrowia psychicznego,  wręczył wszystkim uczestnikom upominki symbolizujące Powiat Lubartowski oraz podziękował za udział w olimpiadzie zarówno uczniom, jak i ich opiekunom.

  Za włożoną pracę i udział  w olimpiadzie dziękuję wszystkim uczestnikom.

  Koordynator:

  Elżbieta Rola

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram