UWAGA! Konkurs SIGG

Opublikowane 01.12.2020
Autor Elżbieta Mizio
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Drodzy uczniowie! Już teraz możecie się poczuć jak prawdziwi maklerzy, którzy inwestują na Giełdzie Papierów Wartościowych. Dzięki Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej możecie zainwestować wirtualne 20 tys. zł i spróbować swoich sił pomnażając zainwestowane środki.

  Zasady są proste. Wystarczy do 6 grudnia założyć konto na stronie www.sigg.gpw.pl <<link>> , wybrać naszą szkołę i odpowiednią drużynę. (Rejestrując się w grze proszę korzystać ze szkolnych adresów e-mail). Pamiętaj, że nie o wszystkim musisz zdecydować sam. Strategię i pomysł na inwestycje możecie ustalić wspólnie z innymi uczestnikami z drużyny. Drużyny mogą liczyć od 2 do 4 osób.

  Oprócz samego inwestowania na wirtualnej giełdzie uczniowie na stronie SIGG będą mieli dostępną platformę edukacyjną, gdzie do wygrania cenne nagrody.

  Organizatorem Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej jest GPW. Patronat honorowy: Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Minister Rozwoju, Pracy i Technologii.

  Koordynatorem szkolnym SIGG jest Mariusz Puła, nauczyciel przedmiotów ekonomicznych.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram