Uczniowie RCEZ potrafią inwestować

Opublikowane 09.02.2021
Autor Łukasz Najda
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Uczniowie Technikum Zawodowego z Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej uplasowali się na wysokich miejscach w rankingu drużyn województwa lubelskiego w I Etapie Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej.

  Drużyna z klasy trzeciej Technikum Zawodowego kształcącego w zawodzie technik budownictwa  w składzie Karol Stasiak i Dariusz Wójcik uplasowała się na piątej pozycji w województwie lubelskim. W trakcie rozgrywek drużyna pomnożyła swój kapitał o 12,05%. Opiekunem grupy jest wychowawczyni klasy, nauczyciel języka angielskiego - Edyta Kozieł.

  Wysokie miejsce zajęła także drużyna w składzie: Karolina Bartkowicz, Oliwia Karczmarz i Aleksandra Gruba, która znalazła się na 11 miejscu w województwie. Kolejna drużyna - "Rekiny biznesu RCEZ", w składzie Paweł Sak i Michał Walaszek, zajęła 17 miejsce w naszym województwie. Opiekunem drużyn jest Mariusz Puła, nauczyciel przedmiotów ekonomicznych.

  To nie koniec rozgrywek. W II etapie każdy zespół będzie miał do dyspozycji wirtualne środki w kwocie 10 000 zł na inwestycje w kontrakty terminowe. Dziesięć najlepszych drużyn z Polski z I i II etapu przejdzie do finału rozgrywek.

  Naszym uczniom gratulujemy umiejętności inwestowania i życzymy sukcesów w kolejnych etapach Gry Giełdowej.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram