Święto Sportu w RCEZ

Opublikowane 01.06.2021
Autor Dominika Gdula
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W dniu dziecka w naszej szkole zorganizowane zostało Święto Sportu w RCEZ. Impreza tym bardziej wyjątkowa, że zbiegła się w czasie z powrotem uczniów do szkoły po długim okresie nauki zdalnej. Na uczniów czekała również kuchnia polowa, która cieszyła się sporym zainteresowaniem.

  Nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Były to pierwsze zawody rozegrane po powrocie do nauczania stacjonarnego. Uroczystego otwarcia zawodów dokonały panie dyrektor Dorota Bułgajewska – Muzyka i wicedyrektor Elżbieta Mizio. Zawody zostały rozegrane z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego. Do rywalizacji przystąpiło 23 chłopców i 19 dziewcząt z Technikum i Szkoły Branżowej. Nad prawidłowym przebiegiem spotkań czuwali sędziowie zawodów p. Grzegorz Gradziński i p. Tomasz Kozioł. Spotkania były bardzo emocjonujące i  widowiskowe. Mistrzem Szkoły został Tomasz Muzyka z klasy 3TB, Mistrzynią Agnieszka Wójtowicz z klasy 2THEka. Pozostałe miejsca :

  II miejsce – Patrycja Kowalska - 3TEK, Hubert Grzyb – 2TBA

  III miejsce – Julia Dunda – 2THEka, Krystian Kubera – 2TEMb

  Wszystkim uczestnikom dziękujemy za sportową postawę, walkę fair play i promowanie zdrowego stylu życia. A nauczycielom za organizację wydarzenia.

  Cieszymy się, że możemy wspólnie się spotkać w szkolnych murach.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram