Podsumowanie konkursu Letnie Igrzyska Olimpijskie i Sukcesy Polskich Olimpijczyków

Opublikowane 01.06.2021
Autor Dominika Gdula
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Konkurs promujący wiedzę historyczną o dokonaniach polskich  olimpijczyków, jak również promujący wychowawcze wartości sportu i olimpizmu ma w naszej szkole długą tradycję. Powrót do nauczania stacjonarnego pozwolił, aby i w tym roku w Dniu Dziecka – 01.06.2021 roku mógł on się odbyć w tradycyjnej formule, oczywiście z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.  

  W konkursie brali udział uczniowie z Technikum i Szkoły Branżowej. Każdy z uczestników odpowiadał na 44 pytania testowe. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwały organizatorki p. Marzena Lech i Eliza Gradzińska. Po podsumowaniu wyników okazało się, że zwycięzcę konkursu będzie musiała wyłonić dogrywka, ponieważ trzech uczniów uzyskało taką samą liczbę punktów. Na pytania dodatkowe najlepiej odpowiedział Adrian Krupa z klasy 2THEb i to on został zwycięzcą. Miejsce drugie w konkursie zajął Wrotkowski Mateusz klasa 2TBa, miejsce trzecie Nadulski Piotr również klasa 2TBa.

  Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i gratulujemy posiadanej wiedzy z zakresu sportu i olimpizmu i rywalizacji w duchu fair play!

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram