Paweł Sak wśród szachowych mistrzów województwa

Opublikowane 13.10.2020
Autor Ilona Puła
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Paweł Sak - uczeń klasy IV Technikum Zawodowego kształcącego w zawodzie technik ekonomista reprezentował Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Wojewódzkim Turnieju Szachowym o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty.

  I etap turnieju odbył się dnia 9 października 2020 roku. Turniej był rozgrywany online systemem pucharowym. Paweł rywalizował z losowo wybranymi szachistami reprezentującymi szkoły średnie województwa lubelskiego. Nasz reprezentant zakwalifikował się do II etapu Turnieju, który odbył się 12 października 2020 roku. W ćwierćfinale tego etapu Paweł przegrał 1:2 z późniejszym zwycięzcą turnieju, zajmując ostatecznie miejsce V-VIII.

  Paweł Sak od 4 lat reprezentuje naszą szkołę w zawodach szachowych indywidualnych i drużynowych. W ubiegłym roku szkolnym został podwójnym wicemistrzem Powiatu Lubartowskiego - indywidualnie i z drużyną Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej.

  Pawłowi gratulujemy i dziękujemy za reprezentowanie szkoły w zawodach wojewódzkich oraz życzymy sukcesów w kolejnych turniejach.

  Opiekunem Pawła był nauczyciel wychowania fizycznego Grzegorz Gradziński.

  Grzegorz Gradziński

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram