OLIMPIADA O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH

Opublikowane 15.12.2020
Autor Elżbieta Mizio
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Uczniowie Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej mieli okazję do sprawdzenia swojej wiedzy na temat historii i zadań Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

  Okazją do weryfikacji wiadomości w tym zakresie był etap szkolny Ogólnopolskiej Olimpiady o Ubezpieczeniach Społecznych. Ma ona uświadomić uczniom, jak wiele decyzji, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, związanych jest właśnie z ubezpieczeniami.

  Olimpiadę online pod hasłem „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” zorganizowała 14 grudnia 2020 roku Centrala Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

  Do etapu szkolnego przystąpiło dziewięć uczennic klasy drugiej i trzeciej technikum zawodowego kształcącego w zawodzie technik ekonomista. Uczestniczki olimpiady rozwiązywały test składający się z dwudziestu pytań, obejmujących wiedzę na temat historii Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz roli tej instytucji i zadań przez nią realizowanych. Uczennicom dziękujemy za udział oraz zaangażowanie i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

  Organizatorzy: Justyna Włosek i Barbara Smerdel

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram