List Starosty Lubartowskiego Pani Ewy Zybały na zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Opublikowane 24.06.2021
Autor Dominika Gdula
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Szanowna Pani
  Dorota Bułgajewska – Muzyka
  Dyrektor
  Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej
  W Lubartowie

  Dobiegł końca rok szkolny 2020/2021. Był to wyjątkowy rok. Epidemia wpłynęła na zmianę rytmu szkolnej pracy i wprowadzenie zdalnej formy nauczania. Było to ogromne wyzwanie, z którym z powodzeniem zmierzyliśmy się, wspierając się nawzajem. Dziękuję bardzo za wysiłek, podjęty przez Panią Dyrektor, Nauczycieli, Uczniów i Rodziców,
  by w nowej sytuacji kontynuować codzienną naukę i nie tracić kontaktu ze szkołą, przyswajać nową wiedzę i umiejętności. Teraz wspólnie możemy cieszyć się ze wszystkich sukcesów, dobrych ocen i innych osiągnięć w tych szczególnych warunkach.

  Drodzy Uczniowie, gratuluję Wam wspaniałych sukcesów i osiągnięć. Niech staną się one impulsem do jeszcze większej pracy i zmotywują do dalszego rozwoju oraz poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności w przyszłym roku szkolnym. Dziękuję Wam za to, że nie wahacie się postawić na naukę i rozumiecie, iż Wasza przyszłość zależy od wykorzystania szansy, którą stawia przed Wami szkoła.

  Pani Dyrektor, Drodzy Nauczyciele, składam Wam wyrazy uznania za trud oraz wysiłek włożony w nauczanie i wychowanie naszej młodzieży oraz za to, że mimo wyjątkowo trudnego czasu uczniowie mogli realizować swoje pasje, poszerzać horyzonty. Dziękuję za czas efektywnej i rzetelnej realizacji zadań, za zaangażowanie w podejmowanie cennych inicjatyw i twórcze działanie w różnorodnych obszarach edukacji.

  Drodzy Rodzice, dziękuję Wam za aktywne zaangażowanie i pomoc, jaką świadczycie tej szkole. Państwa wsparcie zawsze było i jest niezwykle istotnym elementem sukcesu edukacyjnego. jesteście Państwo nieocenionymi partnerami.

  Życzę Państwu słonecznych i pełnych wrażeń, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Niech będą one czasem wypoczynku i radości.

  Starosta Lubartowski
  Ewa Zybała


  Lubartów, 25 czerwca 2021 r.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram