Konkurs z języka angielskiego The Point

Opublikowane 15.04.2021
Autor Agnieszka Sachar
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W dniach od 23 do 31 marca uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich Technikum Zawodowego próbowali swoich sił w konkursie zorganizowanym przez Centrum Kształcenia Językowego The Point. Uczniowie wzięli udział w prelekcji on-line zorganizowanej przez Centrum Kształcenia Językowego „The Point”, która dotyczyła zwiększenia świadomości korzyści wynikających z posiadania umiejętności językowych. Następnym etapem spotkania był konkurs z nagrodami.

  Zwycięzcą quizu w naszej szkole, a więc osobą, która odpowiedziała najszybciej i najlepiej na wszystkie pytania została Klaudia Guz z klasy 2 Technikum Zawodowego kształcącego w zawodzie technik handlowiec, drugie miejsce uzyskał Paweł Jesionek z klasy 2 Technikum Zawodowego kształcącego w zawodzie technik elektronik. Gratulujemy!

  Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w prelekcji, zostali zaproszeni do wzięcia udziału w drugiej części konkursu, która odbędzie się 18 czerwca 2021. Głównymi nagrodami na tym etapie konkursu będą tablet, smartfon, laptop i wiele innych. Dziękuję wychowawcom i nauczycielom języków obcych za pomoc w przeprowadzeniu pierwszego etapu konkursu.

  Koordynator etapu wewnątrzszkolnego Magdalena Kukla - Krzyżanowska

  konkurs the point
  Konkurs The Point2
  Konkurs The Point
  Konkurs The Point3

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram