Wyróżnienie dla Jakuba Zalewskiego w konkursie informatycznym

Opublikowane 04.02.2019
Autor Ilona Puła
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W dniu 1 lutego 2019 roku uczniowie naszej szkoły z klasy 1 TM: Jakub Zalewski, Cezary Bujak i Patryk Rodak wzięli udział w drugim etapie XV Regionalnego Konkursu "Dzień Bezpiecznego Komputera". Jakub otrzymał wyróżnienie w kategorii technikum.

  Konkurs odbył się w siedzibie organizatora w Zespole Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego. Uczniowie rozwiązywali test z zakresu informatyki. W trakcie oczekiwania na wyniki swojej pracy uczestnicy wysłuchali wykładów przedstawicieli Straży Miejskiej w Lublinie, firmy Microsoft Polska i Polskiego Towarzystwa Informatycznego oddział Lubelski.

  Konkurs organizowany jest w ramach obchodów Światowego Dnia Bezpiecznego Internetu - Safer Internet Day przez Zespół Szkół Energetycznych w Lublinie przy współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli pod honorowym patronatem Kuratora Oświaty w Lublinie, Prezydenta Miasta Lublin i Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

  Gratulujemy naszym uczniom!

  opiekun szkolny konkursu
  Ilona Puła

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram