VI Regionalna Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym – etap powiatowy

Opublikowane 01.10.2018
Autor Ilona Puła
Galeria:
 • Rok szkolny 2022-2023

 •  

 • Galerie

 •  

 • Kronika szkoły

 • 28 września 2018r. w siedzibie  Starostwa Powiatowego w Lubartowie odbył się Etap Powiatowy „VI Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym” dla  uczniów szkół ponadgimnazjalnych  z  powiatu  lubartowskiego. Głównym celem olimpiady jest poszerzenie wiedzy oraz wzrost świadomości w zakresie zdrowia psychicznego wśród młodzieży, sprzyjający kształtowaniu nawyków prozdrowotnych, lepszemu rozumieniu natury zaburzeń i zwalczaniu stereotypów, zgodnie z założeniami Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego. Organizacja Olimpiady składa się z trzech etapów.  Piętnastu uczniów to ci, którzy interesują się psychologią i dziś zmierzyli się z trudnym i obszernym materiałem dotyczącym zdrowia psychicznego, co wymagało systematycznej pracy i nie lada wysiłku. Naszą szkołę reprezentowały następujące osoby: Magdalena Podleśna 3TEk, Anna Dawidziuk 3TB i Klaudia Błażejczyk z klasy 4TEk.

  Starosta lubartowski Fryderyk Puła w swoim wystąpieniu odniósł się do tematyki z zakresu zdrowia psychicznego, wręczył wszystkim uczestnikom drobne upominki symbolizujące powiat lubartowski oraz podziękował za udział w olimpiadzie zarówno uczniom, jak i ich opiekunom i dyrektorom.

  Za włożoną pracę i udział  w olimpiadzie  dziękuję

  Elżbieta Rola

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram