Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 klas programowo najwyższych w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie

Opublikowane 28.04.2019
Autor Ilona Puła
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 • Galerie

 •  

 • Kronika szkoły

 • 26 kwietnia 2019 roku w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas programowo najwyższych Technikum Zawodowego i Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Zgodnie z wieloletnią tradycją uroczystość odbyła się na placu szkolnym, w cieniu już prawie rozkwitających kasztanów, które symbolicznie przypominały o zbliżającym się egzaminie maturalnym.

  Uroczystość uświetnili swoją obecnością Kierownik Wydziału Oświaty i Sportu Starostwa Powiatowego w Lubartowie Pan Andrzej Sekuła, ksiądz Franciszek Kliza, Dyrekcja Szkoły i nauczyciele Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej oraz uczniowie klas młodszych.

  Po wprowadzeniu sztandaru i powitaniu gości głos zabrała Pani Dyrektor Hanna Borzęcka. Pożegnała maturzystów w imieniu swoim oraz w imieniu nauczycieli, którzy przez kilka lat pracowali z dzisiejszymi absolwentami. Następnie Pan Andrzej Sekuła odczytał list Starosty Lubartowskiego.

  Prowadzący uroczystość maturzyści – Marcelina Cieślak i Damian Malaca podziękowali Gościom, Dyrekcji i Rodzicom za wiele miłych słów skierowanych do nich w tak uroczystym dniu. Natomiast Mateusz Powałka odczytał przemówienie, w którym podziękował Dyrekcji Szkoły za życzliwość, przychylność i wsparcie, nauczycielom i wychowawcom za wysiłek w trudnej drodze nauczania oraz wszystkim pracownikom szkoły, którzy przyczynili się do tego, że czas w szkole upłynął w miłej atmosferze.

  Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie nagród i dyplomów dla uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce oraz wyróżnili się zaangażowaniem w działania na rzecz szkoły.  Na koniec wszyscy udali się z wychowawcami do swoich klas, gdzie nastąpiło pożegnanie i wręczenie świadectw.

  Ten ostatni dzień szkoły zapadnie na zawsze w pamięci uczniów, którzy otrzymali wymarzone i zasłużone świadectwa ukończenia szkoły. Trochę szkoda, że czas tak szybko upływa, niedawno rozpoczynali naukę, dziś już ją ukończyli. Jednak zawsze Nasi Absolwenci będą mile widziani w murach szkoły!

  Gratulujemy wszystkim ukończenia szkoły!

  Życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym!

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram